Tunisko - informace pro turisty
.

Tunisko » DOVOLENÁ 2011 V TUNISKU

Levná dovolená v Tunisku 2011, informace a rady na dovolenou, vyhledávání nejlevnějších zájezdů.

» VYHLEDAT ZÁJEZD DO TUNISKA Z NABÍDEK ČESKÝCH CK

Tunisko » Dovolená 2011

.

Chystáte se na dovolenou
do Tuniska?

Zajímá vás, jaká je
dovolená v Tunisku?

Hledáte informace
o Tunisku?

Tady jste
na správném místě!

Tunisko » Informace na dovolenou v Tunisku

PLÁŽE

Pro Tunisko jsou typické dlouhé písčité pláže s jemným bílým pískem. Moře je zde nezvykle čisté, zvláště pak na ostrově Djerba. V přímořských letoviscích využijte velmi široké nabídky plážových sportů a činností (vodní skútry, padáky, vodní lyže, šlapadla). Funguje zde řada potápěčských center, kde se můžete naučit základům potápění, veškeré potřebné vybavení dostanete na místě.

Slunečníky a lehátka mohou být za poplatek (cca 2 TND/den), taktéž je nutno počítat s tím, že kapacita ubytovacího zařízení převyšuje kapacitu lehátek.

HOTELY

Spektrum služeb hotelových areálů je přizpůsobeno tomu, aby zde turisté mohli strávit celý svůj pobyt (ať už je to opalování a vodní radovánky nebo aktivní činnost). Hezké velké bazény, upravované pláže a pestrá paleta fakultativních výletů prezentují hlavní devizu dovolené v Tunisku. Pravidelně uklízené pokoje, klimatizace a vlastní sociální zařízení jsou standardem. Úroveň vybavení a služeb tuniských hotelů je zcela srovnatelná s tou v evropských letoviscích a to při výrazně nižších cenách.

DOSTUPNOST

Do Tuniska létají z ČR přímé charterové lety, a to z měst Praha, Brno, Ostrava, Karlovy Vary i Pardubice. Doba letu trvá jen 2,5 hodiny. Zájezdy jsou cenové velmi výhodné a poskytuje je mnoho cestovních kanceláří.

SPORT A ZÁBAVA

Na plážích u hotelových areálů se nabízí množství vodních sportů jako je windsurfing, parachuting (let na padáku za člunem), vodní lyžování, jízdy na nafukovacím banánu či kruzích za člunem, potápění. V hotelech budete mít možnost provozování tenisu, minigolfu, stolního tenisu nebo si zajít do maurských lázní. Nezapomeňte také na romantické vyjížďky na velbloudech i koních.

Vyhledávání dovolené z nabídky všech CK

VYHLEDAT
LEVNOU DOVOLENOU
:

Tunisko nabízí nádherné pláže, kvalitní hotely i zajímavé památky a architektutu.

Dovolená v Tunisku - vyhledávání Pomocí tohoto formuláře můžete vyhledat nejaktuálnější nabídky dovolené.

Většina cestovních kanceláří vkládá své aktuální ceny do databáze Invia. Tento formulář prohledává nabídky dovolené podle vašich kritérií.

Vyhledávání zájezdů probíha mezi více než 200 českými CK!!


Tunisko »
Mohlo by vás dále zajímat:

 

.
.

Kam dál:
Pěkná dovolená - rady, které nenajdete v katalogu CK

Dovolená u moře v destinacích:
Dubaj (dovolená v SAE), Hurghada (dovolená v EGYPTĚ),
dovolená v Řecku a na řeckých ostrovech.


Tunisko 2011 © tunisko-info.cz | kontakt

NAVRCHOLU.cz
| Texty na této stránce © Andrea Kolenčíková